TWORZYMY WNĘTRZA

Projektowanie ogrodów

Jeśli marzysz o tym, by otoczenie Twojego domu zachwycało przez cały rok, było pełne pięknych roślin i pozwalało na komfortowy wypoczynek – to znaczy, że przyda ci się projekt ogrodu! Wykona go dla Ciebie architekt krajobrazu, specjalista w dziedzinie nasadzeń i aranżacji terenów zielonych.

Niezapomniane aranżacje zieleni
Projektowanie ogrodów i tarasów to nie tylko wytyczenie kilku ścieżek i obsadzenie ich różami. To analiza ukształtowania terenu i warunków na nim panujących, znajomość potrzeb roślin oraz czasu ich kwitnięcia, wreszcie – zmysł artystyczny, który pozwala z tysięcy propozycji wybrać te, które najlepiej pasują do wizji klienta. Jako architekt krajobrazu wiem, które krzewy i kwiaty lubią swoje towarzystwo, więc dobrze rosną obok siebie, a także jakie rośliny można sadzić w miejscu, które jest w dużej mierze zacienione. Mogę stworzyć cudowną przestrzeń w praktycznie każdych warunkach: wokół tarasu, na skwerze przed domem czy na Twojej działce.

Aranżacja ogrodów, projektowanie tarasów i planowanie nasadzeń poprowadzona przez architekta sprawi, że będziesz cieszyć się przez cały rok na myśl o spędzaniu czasu na zewnątrz. Skontaktuj się ze mną, zacznijmy od razu!