TWORZYMY WNĘTRZA
Home

 

Witam w autorskiej pracowni projektowania wnętrz. Dzięki wspólnej wizji i wielkiej pasji do kreowania przestrzeni powstają wnętrza, które odzwierciedlają osobisty charakter naszych Klientów.

Motto, które towarzyszy mi podczas budowania wizji wnętrzarskiej to równowaga pomiędzy stylem a funkcjonalnością dostosowaną do Twoich potrzeb.

Profesjonalnie kreuję nowoczesne wnętrza. Udzielam porad i konsultacji. Projektuję także online - skontaktuj się ze mną.

 

Oferta
Oferta

ARANŻACJA WNĘTRZ

Moje wieloletnie doświadczenie w projektowaniu wnętrz jest podstawą do spełnienia Państwa marzeń o pięknym mieszkaniu lub domu. Jestem do Państwa dyspozycji, proponuję swoją wiedzę oraz doświadczenie na każdym etapie realizacji projektu aranżacji wnętrz.

OFERTA obejmuje każdy etap działań – od jednorazowych konsultacji do kompleksowej pracy z projektem.

Zakres moich usług projektowych obejmuje:

KONSULTACJA

aranżacja wnętrz jednorazowa, jedno lub dwa spotkania na miejscu budowy, omówienie potrzeb, potencjału nieruchomości i materiałów, które mogą być wykorzystane do aranżacji wnętrz.

KOMPLEKSOWY PROJEKT

zawiera obmiar inwentaryzacyjny, wizualizację 3D, przygotowanie kolażu produktowego – próbek, książki produktowej, dokumentację techniczną i specyfikację materiałową, kosztorys wykonawczy ponadto wizyty na budowie i spotkania z wykonawcami

WIZUALIZACJA 3D

przygotowanie wizualizacji wg sugestii Klienta, 3 korekty.

DORADZTWO KUPNO / SPRZEDAŻ

w imieniu inwestora, kupno lub sprzedaż nieruchomości, negocjacja warunków umowy i prowizji, ocena stanu technicznego i budowlanego lokalu, kosztorys szacunkowy remontu nadzór nad ekipą remontowo-budowlaną lub stolarską współpracująca z MG design.

HOME STAGING

zakres działania Dolny Śląsk, Opolszczyzna, Śląsk.

Cennik
Cennik

2018

Cennik projektanta wnętrz jest elastyczny i dostosowany do indywidualnych wymagań klientów.

Zadzwoń do mnie i dowiedz się więcej

731 000 835

Galeria

Wszyskie | salon | kuchnia | łazienka | sypialnia | pokój dzieciecy | Inne

Projekt:
Home staging

Home staging to metamorfoza nieruchomości, która przygotowuje lokal do sprzedaży lub wynajmu. Pierwsze wrażanie można zrobić tylko raz. Pochodzi zza oceanu jest narzędziem marketingowym, które wykorzystuje się w celu wydobycia wszystkich atutów lokalu. Jego celem jest uwydatnienie zalet mieszkania i ukrycie ewentualnych wad. Nieruchomości po home staging zyskują na wartości, sprzedają i wynajmują się o wiele szybciej niż te, w których zabiegi takie nie były przeprowadzane. Ponadto profesjonalnie przygotowana oferta zyskuje dużo większe zainteresowanie wśród kupujących. Jeśli macie Państwo problem ze sprzedażą lub wynajęciem nieruchomości, home staging jest rozwiązaniem, które jest w stanie szybko odmienić tę złą passę.

Każde mieszkanie, które chcemy wynająć lub sprzedać, powinno być przygotowane do tego procesu już na etapie sesji fotograficznej. Zdjęcia zamieszczone na portalach internetowych muszą przyciągać uwagę potencjalnych wynajmujących lub kupujących. Aranżacja wnętrza poprzez zastosowanie home stagingu to najlepsza forma osiągnięcia dużej ilości potencjalnych klientów. Po zastosowaniu home stagingu mieszkania są wynajmowane i sprzedawane praktycznie od razu. Zapraszam.

Ogrody
Ogrody

Oferta

Projekt ogrodu 3D

Shade
wizualizacja, zestawienie roślin, zestawienie materiałów, kosztorys

Projekt tarasu

Ventur
wraz z zadaszeniem (pergola)

Koncepcja ogrodu

Projekt elewacji

Wykonawstwo

Współpracujemy ze sprawdzonymi wykonawcami i dostawcami roślin.

Ceny usług ustalamy indywidualnie wg zakresu prac.

Kontakt
Kontakt

 

tel.: 731 000 835 projektant wnętrz

e-mail: malgosiagajewska@mg-design.pl, biuro@designdecor.eu

 

Formularz kontaktowy
Informujemy, że administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest MEG Małgorzata Gajewska, z siedzibą w Chrząstowicach(46-053) przy ul. Młyńskiej 16. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Dane nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, niemniej bez ich podania nie jest możliwe udzielenie odpowiedzi na pytanie.